apps
Kézilabda
Világbajnoki ezüstérmes a női junior kézilabda-válogatott
A címvédő magyar női junior kézilabda-válogatott 31-29-re kikapott Norvégia csapatától a korosztályos világbajnokság vasárnapi döntőjében, Celjében.
Női kézilabda junior-vb - Döntős a címvédő magyar válogatott
A magyar női junior kézilabda-válogatott 33-25-re legyőzte Svédországot a korosztályos világbajnokság pénteki elődöntőjében, Celjében.
apps
Kosárlabda
Győzött a magyar férfi kosárlabda-válogatott Kecskeméten
A hóvégi világbajnoki selejtezőkre, illetve a szeptemberi Európa-bajnokságra készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott 89-88-ra legyőzte Georgiát pénteken Kecskeméten
Férfi kosárlabda vb-selejtező - Franciaországi vereséggel zártak a magyarok
A kvalifikáció következő szakaszába már továbbjutott magyar férfi kosárlabda-válogatott sima vereséget szenvedett hétfőn Franciaországban a világbajnoki selejtezősorozat hatodik, utolsó fordulójában.
apps
Röplabda
Férfi röplabda Eb-selejtező - Bravúros pontszerzés a spanyolok elleni hazai nyitányon
A magyar férfi röplabda-válogatott öt szettben kikapott a vendég spanyol csapattól szerdán az Európa-bajnoki selejtező első fordulójában Budapesten, így pontszerzéssel kezdte a sorozatot.
Férfi röplabda Európa-liga - Sima magyar vereség az elődöntőben
A magyar válogatott simán, 3-0-ra kikapott a román csapattól a férfi röplabda Európa-liga ezüst divíziójának a budapesti elődöntőjében, a négyes döntő nyitónapján, így vasárnap a bronzmérkőzésen léphet pályára.
apps
Tenisz
Budapesti tenisztorna - Pera első trófeája
Az amerikai Bernarda Pera nyerte meg a 250 ezer dollár (100 millió forint) összdíjazású budapesti salakpályás női tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a szerb Aleksandra Krunicot.
Wimbledon - Djokovic 21-szeres Grand Slam-bajnok
A volt világelső Novak Djokovic nyerte a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyes versenyét, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte Nick Kyrgiost, így 21. Grand Slam-trófeájával immár egyedül áll az örökrangsor második helyén Rafael Nadal mögött.
apps
Úszás
Uszonyosúszó-vb - Továbbra is remekelnek a magyarok Caliban
Továbbra is remekelnek a magyarok a Caliban zajló uszonyos- és búvárúszó világbajnokságon, három nap után 9 arany-, 5 ezüst- és 3 bronzéremnél tartanak.
Nyíltvízi úszó ob - Rasovszky és Olasz újra bajnok
A címvédő Rasovszky Kristóf és Olasz Anna győzött a szegedi Maty-éren rendezett nyíltvizi úszó országos bajnokságon vasárnap.
apps
Vizilabda
Szardínia Kupa - Kiütötte az olaszokat a magyar női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott rendkívül magabiztosan, 15-6-ra nyert a házigazda olasz csapat ellen a Sassariban zajló felkészülési torna szombati fordulójában.
Szardínia Kupa - Kikapott a spanyoloktól a női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott simán, 11-6-ra kikapott az olimpiai ezüstérmes spanyol csapattól az olaszországi Sassariban zajló felkészülési torna pénteki fordulójában.
apps
NB II.
Hat gólt rúgott a Békéscsaba
A Békéscsaba hazai pályán kiütéses, 6-1-es győzelmet aratott vasárnap a labdarúgó NB II második fordulójában.
A Szeged legyőzésével rajtolt az MTK
Az MTK Budapest házigazdaként 2-1-re legyőzte a Szeged-Csanád Grosics Akadémia csapatát a labdarúgó NB II első fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén.
apps
Labdarúgás
Kl-selejtező - A kiesés szélére sodródott a Kisvárda Norvégiában
A Kisvárda csütörtökön a párharc első mérkőzésén 3-0-s vereséget szenvedett a norvég Molde vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének harmadik fordulójában.
BL-selejtező - Ferencvárosi döntetlen Bakuban
A Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott a Qarabag vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának első, szerdai mérkőzésén.
apps
Öttusa
Öttusa-vb - Szép Balázs bronz-, a magyar csapat ezüstérmes
Szép Balázs bronzérmet nyert a férfiak versenyében az alexandriai öttusa-világbajnokságon, a Szép, Demeter Bence, Bőhm Csaba összeállítású magyar csapat pedig második lett.
Öttusa-vb - Nyolcadik a magyar férfi váltó
A nyolcadik helyen végzett a Gyurka Márk Manó, Regős Gergely páros a férfiak váltóversenyében az alexandriai öttusa-világbajnokságon.
apps
Atlétika
A világ legjobb atlétái Székesfehérváron
A 2022-es Gyulai István Memorial – Atlétikai Magyar Nagydíj jó hangulatú vasárnapi sajtóeseményén új oldalukat ismerhettük meg a legnagyobb sztároknak. A hagyományos kérdezz-felelek mellett kosárlabdában és dartsban is kipróbálhatták magukat.
Gyulai Memorial - Sydney McLaughlin is indul
A sportág jelenlegi egyik legnagyobb sztárja, a női 400 méter gát világcsúcstartója, világ- és olimpiai bajnoka, az amerikai Sydney McLaughlin is indul hétfőn a székesfehérvári Gyulai István Memorial-Atlétikai Magyar Nagydíjon.
apps
Forma 1
Magyar Nagydíj - Verstappen először nyert Mogyoródon
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte meg a 37. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen. A 24 éves vb-címvédő ezzel tovább növelte előnyét az összetettben.
Magyar Nagydíj - Russell rajtolhat az élről
George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte a mogyoródi Hungaroringen zajló 37. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti meg az első rajtkockából.
apps
Motorsport
A MAgyar Himnusszal indult a Northern Talent Cupp Le Mans-i hétvégéje
A Northen Talent Cup versenysorozat idén Le Mans-ban vette kezdetét a MotoGp francia fordulójával egyidőben.
Supersport-vb - Sebestyén Péter ötödik lett Argentínában
Sebestyén Péter a szombati hetedik helyezése után vasárnap ötödikként zárt a gyorsaságimotoros Supersport-világbajnokság argentínai versenyhétvégéjén, San Juanban.
apps
WTCR
Michelisz két negyedik hellyel zárt Vallelungában
Mindkét futamot a negyedik helyen zárta Michelisz Norbert, a Hyundai magyar versenyzője a túraautó-világkupa (WTCR) idei hatodik fordulóján az olaszországi Vallelungában, ahol a mezőny másik magyarja, Tassi Attila ötödik, valamint nyolcadik lett.
Nagy Dániel volt a legjobb magyar Aragónban
A második futamot a negyedik helyen záró Nagy Dániel, a Zengő Motorsport versenyzője érte el a legjobb eredményt a magyarok közül a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonjának negyedik fordulóján, melyet a spanyolországi Aragónban rendeztek.
apps
Kamion
Super Racing Festival - Kiss a fordított rajtrácsos futamot is megnyerte
Kiss Norbert a negyedik sorból rajtolva a vasárnapi fordított rajtrácsos futamot is megnyerte a gyorsasági kamion Európa-bajnokság második fordulójában, a Hungaroringen.
Super Racing Festival - Kiss újabb rajt-cél győzelme
A címvédő és háromszoros Európa-bajnok Kiss Norbert újabb rajt-cél győzelmet aratott a gyorsasági kamion Európa-bajnokság Hungaroringen zajló második fordulójában, vasárnap.