események
apps
Kézilabda
Csoportelsőként továbbjutott a magyar válogatott
A magyar férfi kézilabda-válogatott szerdán 21-20-ra legyőzte Szlovákia csapatát Vágsellyén, ezzel biztosította, hogy csoportelsőként jut ki a jövő januári osztrák, norvég, svéd közös rendezésű Európa-bajnokságra.
A magyarok kettős győzelemmel jutottak ki a tornára
A magyar női kézilabda-válogatott kettős győzelemmel jutott ki a Japánban sorra kerülő olimpiai kvalifikációs világbajnokságra, miután az idegenbeli sikert követően szerdán 28-19-re legyőzte Ausztriát a selejtező zalaegerszegi visszavágóján.
apps
Kosárlabda
3x3-as kosár-vb - Döntőben a magyar női válogatott
A magyar női válogatott bejutott a döntőbe az Amszterdamban zajló 3x3-as kosárlabda-világbajnokságon, mivel a vasárnapi elődöntőben 14-10-re legyőzte Franciaországot.
3x3-as kosár-vb - Hosszabbításban nyert, elődöntős a magyar női válogatott
A magyar női válogatott hosszabbításban legyőzte a spanyol csapatot az Amszterdamban zajló 3x3-as kosárlabda-világbajnokság negyeddöntőjében, szombaton.
apps
Röplabda
Női röplabda Európa-liga - Győzött, de nem jutott négyes döntőbe a magyar csapat
A magyar női röplabda-válogatott szombaton 3-1-re legyőzte az osztrák csapatot Budapesten, a Ludovika Arénában, az Európa-liga arany divíziójának hatodik, utolsó fordulójában, de nem lesz ott a sorozat horvátországi négyes döntőjében.
Férfi röplabda Európa-liga - Másodszor kaptak ki a magyarok
A magyar férfi röplabda-válogatott 3-1-re kikapott a bosnyákok otthonában vasárnap az Európa-liga ezüst divíziójának harmadik fordulójában.
apps
Tenisz
Ilkleyi tenisztorna - Babos Tímea alulmaradt a döntőben
Babos Tímea kikapott a döntőben az angliai Ilkleyben rendezett, 100 ezer dollár (29 millió forint) összdíjazású füvespályás női tenisztornán.
Balázs Attila kikapott a pozsonyi tenisztorna döntőjében
A hetedik helyen kiemelt Balázs Attila kikapott a döntőben a Pozsonyban zajló, 69 ezer euró (22 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi challenger-tenisztornán.
apps
Úszás
Milák és Jakabos arany-, Verrasztó és Késely ezüstérmes
Milák Kristóf és Jakabos Zsuzsanna arany-, Verrasztó Dávid és Késely Ajna pedig ezüstérmet nyert szombaton a római Hét Domb (Sette Colli) elnevezésű nemzetközi úszóverseny második napján.
Késely arany-, Kapás ezüstérmes Rómában
Késely Ajna arany-, Kapás Boglárka pedig ezüstérmet nyert pénteken a római Hét Domb (Sette Colli) elnevezésű nemzetközi úszóverseny nyitónapján.
apps
Vizilabda
Visszavágott Kanadának, az 5. helyért játszhat a magyar válogatott
Az ötödik helyért játszhat a magyar válogatott a férfi vízilabda világliga belgrádi szuperdöntőjében, miután szombaton a rájátszás első fordulójában 15-8-ra legyőzte a kanadai csapatot.
Ötméteresekkel kikapott a negyeddöntőben a magyar válogatott
A magyar válogatott ötméteresekkel kikapott az ausztrál csapattól a férfi vízilabda világliga Belgrádban zajló szuperdöntőjének pénteki negyeddöntőjében.
apps
Labdarúgás
Bajnokok Ligája - Bolgár ellenfelet kapott a Ferencváros a selejtezőben
A bolgár Ludogorec Razgrad együttesével találkozik a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének első fordulójában.
Európa-liga - Montenegrói, albán és litván ellenfelet kaptak a magyarok
A MOL Fehérvár FC montenegrói, a Debrecen albán, a Budapest Honvéd pedig litván ellenfelet kapott a labdarúgó Európa-liga-selejtező első fordulójának keddi sorsolásán.
apps
Kajak / Kenu / evezés
Újabb három duplázó egység, Kammererék és Kissék nyerték a szétlövést
A kenus Kiss Tamás, valamint a kajakozó Csipes Tamara és a Hagymási Réka, Medveczky Erika duó is megismételte három héttel ezelőtti győzelmét Szolnokon, a második kajak-kenu válogatón.
Kajak-kenu válogató - Kozák, Kopasz és a női kenupáros duplázott
A kajakozó Kozák Danuta és Kopasz Bálint, valamint a Balla Virág, Devecseriné Takács Kincső kenupáros megismételte három héttel ezelőtti sikerét a kajak-kenusok Szolnokon zajló második válogatóversenyén.
apps
vivás
Vívó Eb - Nyolcadik a női párbajtőrcsapat
A nyolcadik helyen végzett szombaton a Budai Dorina, Muhari Eszter, Kun Anna, Nagy Kinga összeállítású párbajtőrcsapat a düsseldorfi vívó Európa-bajnokságon.
Vívó Eb - Az ötödik helyen végzett a női tőrválogatott
Egy vereséggel és két győzelemmel az ötödik helyen végzett pénteken a magyar női tőrválogatott a düsseldorfi vívó Európa-bajnokságon.
apps
öttusa
Két magyar egyéni érem a junior öttusa Európa-bajnokságon
Két érmet nyertek a magyarok a junior öttusázók lengyelországi Európa-bajnokságán.
Öttusa-vk - Kovács Sarolta ismét bizonyítani szeretne
Kovács Sarolta, a 2016-os év egyéni öttusa világbajnoka szeretné bizonyítani, hogy miként az idény elején, úgy a következő versenyen is tud dobogós helyen végezni.
apps
kerékpározás
Tour de Hongrie - Cseh siker a hajdúszoboszlói sprintben
A cseh Alois Kankovsky nyerte a Tour de Hongrie országúti kerékpárverseny harmadik versenynapjának második félszakaszát, míg összetettben továbbra is a lett Krists Neilands áll az élen.
Tour de Hongrie - Cseh siker a prológon, Dina Márton a legjobb magyar
A cseh Jan Barta nyerte kedden a Tour de Hongrie országúti kerékpárverseny siófoki prológját, legjobb magyarként Dina Márton a 14. helyen zárt.
apps
WTCR
Michelisz nyerte az első nürburgringi futamot
Michelisz Norbert, a Hyundai magyar pilótája nyerte a túraautó-világkupa (WTCR) Nürburgringen rendezett versenyhétvégéjének első, pénteki futamát.
Michelisz dobogóra állt Zandvoortban, összetettben negyedik
Michelisz Norbert, a Hyundai magyar pilótája harmadikként ért célba a túraautó-világkupa (WTCR) hollandiai Zandvoortban rendezett versenyhétvégéjének harmadik, vasárnapi futamán.
apps
rali
Rali Eb - Herczigék a 14. helyen zártak Lettországban
A 14. helyen zárt a MOL Racing Team két versenyzője, Herczig Norbert és Ferencz Ramón a rali Európa-bajnokság (ERC) harmadik futamán Lettországban.
Ralikrossz-vb - Szabó Krisztián ötödik Silverstone-ban
Szabó Krisztián az ötödik helyen végzett a ralikrossz-világbajnokság Nagy-Britanniában rendezett versenyhétvégéjén a Supercar kategória vasárnapi döntőjében, Silverstone-ban.
apps
futball
HFL - A Kijev Capitals az első finalista
A Kijev Capitals 35-27-re győzött a Budapest Wolves otthonában a magyar amerikaifutball-liga (HFL) első elődöntőjében, szombaton.
HFL - Fölényesen nyert a Kijev Capitals
A Kijev Capitals 32-0-ra győzött a Győr Sharks otthonában a magyar amerikaifutball-liga (HFL) vasárnapi mérkőzésén.
Kiadó: FMS Online media
Szerkesztőség: sportpress@sportpress.hu
Értékesítés: sales@fmsonline.hu